witviswedstrijd Senioren 2022

terug naar overzicht

Dinsdag, 19 juli 2022

Lang gewacht en eindelijk heeft de 1ste heeft de 1e wedstrijd oor de senioren op Zondag 17-07-2022 plaats gevonden. Er hadden zich 11 leden ingeschreven, waarvan 4 met gegronde reden hadden afgemeld. Rond 9:30 uur waren de 7 deelnemers grotendeels aanwezig en werd er geloot. Om 10:00 uur werd het startsein gegeven. De vangsten liep voor sommige deelnemers redelijk. Tijdens de pauze werden er koffie, thee en vlaai genuttigd. Na de pauze werd er tot 13:00 uur gevist. Dhr John Wetzels op de 1e plaats, Dhr Cor Cleiren op de 2e plaats, Dhr Harold v Kessel 3e plaats, Dhr Frits Knarren de 4e plaats. Heren bedankt voor jullie aanwezigheid. En we willen vooral de vrijwilligers bedanken voor hun medewerking en telling van deze wedstrijd. Heren vissers op naar de volgende wedstrijd die plaats vind op Zondag 18-09-2022

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies