Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Algemene Leden Vergadering 2020

terug naar overzicht

Zaterdag, 25 januari 2020

Algemene Leden Vergadering HSV Wijnandsrade 17 Januari 2020

Vrijdag 17-01-2020, hebben we de Algemene Leden Vergadering gehouden n Café I gen Dörp te Wijnandsrade. De vergadering werd voor zo'n kleine vereniging goed bezocht. Onder het genot van een hapje en een drankje werd deze vergadering op een gezellige manier toch zakelijk gehouden. Er werden enkele agendapunten besproken en de prijswinnaars van het afgelopen seizoen kregen de prijzen aangereikt door de voorzitter en de penningmeester. De uitslag van het witviswedstrijden was als volgt: 1e prijs Rob Pierik, 2e prijs Hub Wetzels en de 3e prijs onze Benjamin Zef Bruls. Heren nogmaals gefeliciteerd en we bedanken alle deelnemers die deel hebben genomen aan deze wedstrijden.