Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Open jeugdvisdag en opening Gemeentevijver

terug naar overzicht

Maandag, 3 juni 2019

Op zaterdag 8 juni organiseert de werkgroep Jeugd van Sportvisserij Limburg een jeugdvisdag! Gratis toegankelijk en iedereen is welkom! Kom gezellig vissen met jongens en meisjes uit de hele regio en leer nieuwe vismaatjes kennen. Nog nooit gevist? Probeer het een keertje uit! Ervaren vissers leren je vissen en geven tips. Voor hengels, voer en aas wordt gezorgd. Voor lekkere snacks en drankjes wordt ook gezorgd. 10 uur: feestelijke opening Gemeentevijver Er worden een aantal prachtige koi karpers uitgezet. De rest van de middag wordt er lekker gevist.